Κόλτσης:Είμαστε άτυχοι - LAMIARA GATE 3

Breaking

Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018

Κόλτσης:Είμαστε άτυχοι

Διαβάστε τι δήλωσε ο Γιώργος Κόλτσης στην κάμερα της ΕΡΤ  μετά την ήττα με 3-1  απο τον Παναθηναϊκο.

Νομίζω οτι η ομάδα μας στάθηκε πολυ καλά στο  πρώτο ημίχρονο, απο ενα δικό μας λάθος βρέθηκε  ο Παναθηναϊκος να  προηγηθεί  παρ'ολα αυτα αντιδράσαμε ισοφαρίσαμε   και  στο ημίχρονο είπαμε μέσα στα παιδιά οτι δεν απειλούμαστε.Στο δεύτερο  ημίχρονο ο ΠΑΟ  άλλαξε τον σχηματισμό μας πίεσε περισσότερο ομως νομίζω  οτι είμαστε άτυχοι  για ενα ακόμη παιχνίδι διότι κάθε ευκαιρία που κάνει ο αντίπαλος μετουσιώνεται σε γκόλ.Δεν θυμάμαι να έκανε αλλες ευκαιρίες ο Παναθηναϊκος.Νομίζω οτι εάν ήμασταν  σήμερα  λίγο προσεκτικοί θα παίρναμε το βαθμό της ισοπαλίας ομως αυτό που θέλω να πω είναι οτι είμαστε μια ομάδα η οποία δεν τα παρατάμε  θα καθήσουμε να δουλέψουμε και σίγουρα θα παρουσιαστούμε  καλύτεροι.