Δείτε το πρόγραμμα της Λαμίας για τις επόμενες 5 αγωνιστικές - LAMIARA GATE 3

Breaking

Δευτέρα, 1 Οκτωβρίου 2018

Δείτε το πρόγραμμα της Λαμίας για τις επόμενες 5 αγωνιστικές





Η Superleague μας δίνει σε… δόσεις το πρόγραμμα των αγωνιστικών του πρωταθλήματος, ανακοινώνοντας άλλες 5 “στροφές” του.Μέσα σε αυτές, βρίσκεται και το “αιώνιο” ντέρμπι μεταξύ Ολυμπιακού και Παναθηναϊκού.


Το ακριβές πρόγραμμα του πρωταθλήματος, από την 7η έως την 11η αγωνιστική του, έδωσε στη δημοσιότητα η Superleague.

Το πρόγραμμα της Superleague από 7η έως 11η αγωνιστική και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις έχουν ως εξής:


7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 20/10
16:00 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ

18:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός («Ζωσιμάδες») NOVA

19:00 Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ («Γ. Καμάρας») ΕΡΤ

20:30 ΑΕΛ-Λαμία (AEL FC Arena) NOVA 


Κυριακή 21/10
18:15 Λεβαδειακός-Ξάνθη (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA

19:00 Άρης-ΠΑΟΚ («Κλ. Βικελίδης») ΕΡΤ

20:30 ΟΦΗ-Ολυμπιακός («Θ. Βαρδινογιάννης») NOVA
 

Δευτέρα 22/10
19:00 Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ



8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 27/10
17:15 ΑΕΛ-ΟΦΗ (AEL FC Arena) NOVA

19:00 Λαμία-Λεβαδειακός (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 ΑΕΚ-Άρης (ΟΑΚΑ) NOVA


Κυριακή 28/10
17:15 Πανιώνιος-Ατρόμητος (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA

19:00 Παναιτωλικός-Αστέρας Τριπ. (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ

19:30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Γηπ. Τούμπας) NOVA


Δευτέρα 29/10
19:00 Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ

19:30 Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης («Γ. Καραϊσκάκης») NOVA



9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 3/11

16:00 Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ

17:15 Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA

19:00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ

19:30 Λεβαδειακός-ΑΕΛ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA


Κυριακή 4/11
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία («Ζωσιμάδες») NOVA
19:00 Άρης-Ολυμπιακός («Κλ. Βικελίδης») ΕΡΤ

19:30 ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης («Θ. Βαρδινογιάννης») NOVA


Δευτέρα 5/11
19:30 Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη («Θ. Κολοκοτρώνης») NOVA



10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/11

17:15 ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (AEL FC Arena) NOVA

19:00 Ξάνθη-Πανιώνιος (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ

19:30 Λεβαδειακός-ΟΦΗ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA


Κυριακή 11/11
15:00 ΑΕΚ-Ατρόμητος (ΟΑΚΑ) NOVA

17:15 ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Γηπ. Τούμπας) NOVA

19:00 Λαμία-Αστέρας Τρίπολης (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός («Γ. Καραϊσκάκης») NOVA


Δευτέρα 12/11
19:00 Απόλλων Σμύρνης-Αρης («Γ. Καμάρας») ΕΡΤ



11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 24/11

16:00 Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ

17:15 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ («Θ. Κολοκοτρώνης») NOVA

19:00 Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ

19:30 ΠΑΟΚ-Ξάνθη (Γηπ. Τούμπας) NOVA


Κυριακή 25/11
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός («Ζωσιμάδες») NOVA

19:00 Ατρόμητος-Ολυμπιακός (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ

19:30 ΟΦΗ-Αρης («Θ. Βαρδινογιάννης») NOVA


Δευτέρα 26/11
19:30 Πανιώνιος-Λαμία (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA